Oyun

Ultracore Yakında Xbox Konsollarına Geliyor

 
Yayıncı ININ Games ve geliştirici DICE, Ultracore’u Xbox Series ve Xbox One için 7 Aralık’ta Microsoft Store üzerinden yayınlayacaklarını duyurdu. Ultracore ilk olarak 23 Haziran 2020’de PlayStation 4 ve Switch için piyasaya sürülmüştü. Ayrıca bir PlayStation 5 sürümü de planlanıyor.
 
16 bitlik yapısıyla saf nişancı deneyimi 
 
ultracore yakinda xbox konsollarina geliyor 0 OyON4p7n 
 
Koşup sağa sola doğru ateş edebileceğimiz ve 16 bitlik grafik sistemi ile beraber karşımıza çıkan oyunda gerçekten de zorlu bölümler, karmaşık seviye tasarımları, keşfedilecek onlarca sır ve daha fazlası yer alıyor. Aynı zamanda oyun içerisinde irili ufaklı düşmanlarla beraber kapışabiliyor ve bunun dışında patron savaşları ile beraber de buradaki yerinizi alabiliyorsunuz.
90’lı yılların efsanevi oyun stüdyosu tarafından bizlere sunulan bu yapımda zorlu bir deneyim bizleri bekliyor. Ancak bu zorlu deneyim, elbette tüm oyuncuları hitap etmesi gerektiğinden dolayı biraz daha düşük seviyede kalabiliyor. Oyun ilk etapta zor seven oyuncuları hitap edecek bir şekilde tasarlanmıştı. Ancak bu tasarımdan daha sonraki süreçte vazgeçildi ve oyun artık daha orta seviyede oynanabiliyor.
Oyunda yeni silahlar toplayabiliyor, bunları geliştirebiliyor, klasik kontrol sistemi ile beraber karakterinizi ilerletebiliyor, bölümleri geçebiliyor ve aynı zamanda piksel sanatı ile beraber burada karşılaşabiliyorsunuz.
 
Yeni fragman
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün