Oyun

40 liralık bu endişe oyunu, Steam’in altını üstüne getirdi!

Steam‘de yüzlerce bağımsız oyun bulunuyor, fakat bu üretimlerin ortasından size hitap edenleri bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Son günlerde büyük çıkış yakalayan bir endişe oyunu ise hem fiyatı hem de oynanışıyla büyük merak uyandırdı. Buckshot Roulette kısa müddette yüzlerce olumlu yorum almayı başardı.

Buckshot Roulette neden bu kadar tanınan oldu?

Bağımsız kaygı oyunu Buckshot Roulette, birinci olarak geçtiğimiz Aralık ayında itch.io’da yayınlanmıştı. Platformda olumlu yorumlar alan oyun, kısa müddette Steam’de de dikkat çekmeyi başardı. Inscryption ve Resident Evil 7 üzere oyunlardan ilham alan Buckshot Roulette’te; The Dealer‘a karşı Rus ruleti oynuyorsunuz.

40 liralik bu endise oyunu steamin altini ustune getirdi 0 N4OLOSpf

Psikolojik tansiyon oyunu, Steam’de yayınlandığından bu yana 8 binden fazla eş vakitli oyuncuya ulaştı ve yüzde 96 üzere epeyce dikkat çeken bir olumlu inceleme puanına sahip. Şu anda 1,5 dolardan satılan oyun, epeyce farklı bir oynanışa yer veriyor.

Buckshot Roulette’te bir katil ile Rus ruleti oynuyorsunuz. Fakat her cinste bahtınızı artırmak ve rakibi manipüle etmek için çeşitli öğeler kullanmanız gerekiyor. Bu da bol sayıda tekrar yapmanıza ve her tekrarda farklı sonuçlar almanıza imkan tanıyor.

Ayrıca Steam’de yayınlanan 1.2 güncellemesi yeni bir “İki Katı ya da Hiç” modu getirdi. Bu, Rus ruletinin bir sonraki atılımında çıkarınızı artırma yahut büsbütün kaybetme talihi tanıyor.

40 liralik bu endise oyunu steamin altini ustune getirdi 1 spufvD1l

Steam lansmanına özel olarak Buckshot Roulette’in 11 Nisan’a kadar indirimli olacağını hatırlatmak gerekiyor. Olağan fiyatı 2,69 dolar olan oyun, şu anda 1,5 dolar üzere bir fiyattan satılıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün