Oyun

Dragon Age: Dreadwolf için Yeni Fragman Yayınlandı

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici BioWare, Dragon Age Day 2023 etkinliği kapsamında Dragon Age Dreadwolf için yeni bir fragman yayınladı. Ayrıca tam tanıtımın 2024 yazında geleceği duyuruldu. Oyunun şu anda PlayStation Store, Microsoft Store ve Steam sayfaları da açık.
 
Yeni fragman hayranları memnun etmek istiyor
 
dragon age dreadwolf icin yeni fragman yayinlandi 0 
 
“Thedas Calls” adlı fragman, kaderi artık bıçak sırtında olan vahşi ortam ve gizli büyülerle dolu, tuzaklı labirentlerin ve ışıltılı şehirlerin canlı diyarı Thedas’a ilk bakışı sunuyor. Tanıtımla beraber yine burada bu diyarın yeni bir lidere ihtiyacı olduğu ortaya çıkıyor. Ve kimsenin beklemediği bir lider olarak biz de buradaki yerimize alabiliriz. Aksiyon ve rol yapma deneyimiyle beraber bizlere sunulmak istenen bu yapım içerisinde cesur bir hikaye bizleri bekliyor. Aynı zamanda ilgi çekici karakterleri de burada görebiliyor ve onlarla etkileşime girebiliyoruz.
Oyun içerisinde lider olma yolunda ilerleyebiliyor ve bu amaç uğruna kendimizi feda edebiliyoruz. Dram ve romantizm içeriklerinin de bulunduğu bu yapımda sıra dışı bir ekip kurabiliyor ve bununla beraber de büyük bir mücadeleye atılmayı bekliyoruz.
 
İşte fragman
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün