Haberler

Blizzard, Shadowlands’in Yeni Bineğini Oyunculara Soruyor

Blizzard, 27 Ekim’de yayınlanacak olan World of Warcraft: Shadowlands genişleme paketi öncesinde oyuna eklenecek yeni bineği seçme işini oyunculara bıraktı.

“Bu yıl bir çok zorluğun üzerinden geldik ve sizlere, oyuncu camiamıza bu belirsiz dönemlerde attığımız her adımda yanımızda olduğunuz için müteşekkiriz. Bu birlik ruhuna uygun olarak, size minnettarlığımızı da göstermek için Shadowlands sahibi olan herkesle işbirliği içinde, ölüm sonrası diyarlarda binebileceğiniz bineği birlikte tasarlayalım dedik” diyor Blizzard.

Blizzard oyuncular için beş farklı konsept hazırlamış, bunların açıklamalarını oylama sayfasında görebilirsiniz. Wandering Ancient, Soaring Spelltome, Nerubian Swarmer, Curious Caterpillar ve Goeey Slimesaber arasından en çok oyunu alan binek, oyunun grafik tasarımcıları tarafından hayata geçirilecek ve Shadowlands satın alan tüm oyuncuların binek kütüphanelerine ücretsiz olarak eklenecek.

Oylamaya katılmak için 19 Eylül 01:00’e kadar vaktiniz var. Ben artık aktif olarak oyunu oynamıyor olsam da, Wandering Ancient için oy kullandım. Çünkü… Neden olmasın? 🙂

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün