Oyun

Xbox’ın Gears of War 6’yı Bu Yaz Duyuracağı Bildiriliyor!

 
Yavaş yavaş canlı yayın etkinliklerinin dönemine yaklaşırken her oyun firması kendi sunumlarını hazırlamaya başlıyor. Şimdi ise Microsoft’un oyun bölümü Xbox tarafında ekstra bir hareketliliğin olduğunu görebiliyoruz.
 
Gears 6 dışında yeni Call of Duty de geliyor
 
xboxin gears of war 6yi bu yaz duyuracagi bildiriliyor 0 wuShLjYL 
 
The Verge tarafından yayınlanan yeni bir habere göre Xbox, yeni Gears of War ve Call of Duty oyunlarını bu yaz tanıtmayı hedefliyor. Etkinliğin 9 Haziran tarihinde yayınlanması ve Summer Game Fest ile aynı döneme denk gelmesi bekleniyor. Gazeteci Tom Warren tarafından bildirilene göre Microsoft büyük bir sunuma hazırlanıyor.
 
Warren ek olarak şunları söylüyor: “9 Haziran Pazar günü Microsoft yeni bir canlı yayın sunumu ile Gears of War 6 oyununu duyurmayı planlıyor. Sadece bununla sınırlı kalmıyor aynı zamanda Microsoft Flight Simulator 2024, Avowed, Indiana Jones ve Great Circle gibi oyunların çıkış tarihlerinin de açıklanması bekleniyor. Diğer taraftan yeni Call of Duty oyunu da bu yılın sonlarında piyasaya sürüleceğini aktarabiliyoruz.
 
Son olarak Kinda Funny Xcast’in son bölümünde sunucu Parris Lilly, Gears 6 haberlerinin yaz aylarında geleceğine dair bir söylemde bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün