Oyun

Yılın Beklenen Oyunu Starfield’ın Resmi Partneri AMD Oldu! Donanıma Özel Geliştirmeler

 
Bethesda Game Studios tarafından oyunculara sunulacak açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Starfield için yeni ortaklık duyurusu yapıldı. Bu kapsamda AMD yılın beklenen oyunu Starfield’ın resmi ortağı olduğunu açıkladı. Bu açıklamayla beraber AMD donanımlarına özel geliştirmelerin geleceği belirtildi.
 
Ortaklıkla beraber AMD donanımlarına özel iyileştirmeler yer alacak
 
yilin beklenen oyunu starfieldin resmi partneri amd oldu donanima ozel gelistirmeler 0 3WUnWIns 
 
Bethesda tarafından geliştirilen ve büyük beklentilerle beklenen yapım için yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yeni bir duyuru ile artık oyunun resmi ortağının AMD olduğunu öğreniyoruz. Video aracılığıyla duyurulan bu partnerlikle beraber oyun hakkında çeşitli detaylar da aktarılıyor. Bu kapsamda oyun yönetmeni Todd Howard, Starfield’ın Creation Engine 2 oyun motorunu kullandığını doğruluyor. Bu oyun motoru Bethesda’nın önceki oyunlarında kullandığı motorun geliştirilmiş bir sürümü olarak karşımıza çıkıyor.
 
Bu partnerlikle beraber AMD oyun için (AMD donanımlarına özel) çeşitli geliştirmelerin geleceğini onaylıyor ve ayrıca Todd Howard oyunun FSR 2.0 kullanacağını doğruluyor. AMD ayrıca Ryzen (7000) serisi ekran kartları ve Radeon (7000) serisi işlemcilerde optimize sağlamak adına Bethesda ile ortak çalıştıklarını vurguluyor. Bu ortaklıkla beraber oyundan daha iyi performans almamız mümkün.
 
Starfield, PC ve Xbox Series S|X için 6 Eylül’de çıkış yapmaya hazırlanıyor. Premium sürümünü satın alanlar oyuna beş gün önceden erişebiliyor. Diğer taraftan oyun NVIDIA’nın DLSS 2 veya DLSS 3 teknolojilerini desteklemiyor.
 
Ortaklık duyurusu
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün