Oyun

Xbox ve Bethesda Sunumu için Tarih Verildi!

 
Microsoft, yayınladığı yeni bir gönderi ile beraber Xbox Series, PC ve Game Pass hizmetine gelecek olan oyunlara yeni bir bakış atmayı hedefliyor. Yeni bir etkinlikle beraber gerçekleştirilecek olan bu canlı yayın 18 Ocak Türkiye saati ile 18:00’de yapılacak.
 
Etkinlik kapsamında birinci taraf oyunlara yeni bir bakış atılacak
 
xbox ve bethesda sunumu icin tarih verildi 0 t7ZbOr5b 
 
Şu anda geliştirilme aşamasında bulunan birçok oyuna yeni bir bakış atılacak olan etkinlikle beraber bazı detaylar resmi olarak onaylandı. Bu kapsamda MachineGames ekibinin geliştirdiği Indiana Jones oyunundan ilk oynanış fragmanını bu etkinlikte görebileceğiz. Diğer taraftan Obsidian Entertainment’ın geliştirdiği aksiyon rol yapma oyunu Avowed projesine de bir bakış atılacak.
 
Resmi olarak onaylanan bilgiler arasında bunlar sadece yer almıyor. Aynı zamanda Oxide Interactive ekibinin geliştirdiği sıra tabanlı strateji oyunu Ara: History Untold içinde yeni oynanış içeriklerini etkinlik dahilinde bekliyoruz. Son olarak çok beklenen bir yapım olan Senua’s Saga: Hellblade II oyunundan yeni detaylar hayranlara sunulacak.
 

Microsoft tarafından gerçekleştirilecek olan bu sunumun ardından ZeniMax Online Studios, 18 Ocak Türkiye saati ile 00:00’da The Elder Scrolls Online adlı bir canlı yayın gerçekleştirecek. Bu etkinlikle beraber oyuna dahil olacak yeni bölgelerin, hikayelerin ve diğer özelliklerin sunumu yapılacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün