Oyun

Helldivers II PC Sistem İhtiyaçları Açıklandı

 
Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment ekibinin ve geliştiriciliğini Arrowhead Game stüdyosunun üstlendiği nişancı aksiyon oyunu Helldivers II için yeni detaylar ortaya çıktı. Ortaya çıkan yeni detaylarla beraber PC’ye özgü çeşitli özellikler açıklandı. Bunun yanı sıra PC sistem gereksinimleri de resmi olarak duyuruldu.
 
Eşli olarak oynayabileceğiniz nişancı aksiyon deneyimini bizlere sunuyor 
 
Oyunun PC sistem gereksinimlerine aşağıdaki görsellerden ulaşabilir ve kendi sisteminizi ona göre değerlendirebilirsiniz. Bunun dışında Helldivers II, üst düzey grafiklerle ve düşman çeşitliliği ile beraber karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun en fazla 4 kişilik ekiplerle beraber ilerleyebileceğiniz ve sürekli olarak ekip çalışmasının zorunlu hale geldiği bir yapıyı bünyesinde barındırıyor.
 
helldivers ii pc sistem ihtiyaclari aciklandi 0 2Knp4KtE 
 
Beklenen oyunlar arasında yer alan Helldivers II, 8 Şubat tarihinde PlayStation 5 ve PC platformu için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun PC sürümü Steam platformu üzerinden yayınlanacak. Ayrıca oyun şu anda ön siparişleri açık durumda. 40 dolarlık fiyat etiketi ile beraber ön sipariş verebilir ve aynı zamanda ön sipariş bonuslarına da sahip olabilirsiniz.
 
Yeni fragman
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün