Oyun

The Bridge Curse 2: The Extrication Bu Yıl Geliyor

 
Japonya ve Asya yayıncısı Game Source Entertainment, Softstar Entertainment tarafından geliştirilen korku oyunu The Bridge Curse 2: The Extrication’ın 2024 yılında daha önce duyurulan PC (Steam) sürümünün yanı sıra PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için piyasaya sürüleceğini duyurdu.
 
Birden fazla karakterin bakış açısından yeni bir hayatta kalma korku oyunu
 
the bridge curse 2 the extrication bu yil geliyor 0 dD26B7lO 
 
The Bridge Curse 2: The Extrication, The Bridge Curse: Road to Salvation’ın bağımsız bir devam oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun aynı zamanda The Bridge Curse 2: Ritual’ın yeniden tasarlanmış bir uyarlaması olarak piyasaya sürülmeyi bekliyor. Birden fazla karakterin bakış açısından oynayabileceğiniz yapım içerisinde farklı teknolojilerden destekler bulunuyor.
  
Birinci şahıs kamera bakış açısıyla beraber ilerleyebileceğiniz yapım içerisinde hayatta kalma deneyimini bizzat yaşayabilir ve aynı zamanda arka planda karanlık bir atmosferin olduğunu görebilirsiniz. Hayalet hikayesinin temel alındığı yapım içerisinde olay örgüsü ile beraber çeşitli görevleri yerine getirmeye çalışıyor ve o karanlık atmosfer içerisinde yolunuzu bulmaya başlıyorsunuz.
 
Yeni fragman
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün