Oyun

Epic Games, Marvel’s Guardians of the Galaxy’i Fiyatsız Veriyor

 
Bildiğiniz üzere Epic Games bir süredir her gün yeni bir ücretsiz oyunu oyunculara ve kullanıcılara sunmaya devam ediyordu. Dün itibarıyla bu etkinlik sona erdi ve son oyun olarak da Marvel’s Guardians of the Galaxy oyunu dağıtılıyor.
 
Epic Games haftalık ücretsiz oyunlara geri döndü 
 
epic games marvels guardians of the galaxyi fiyatsiz veriyor 0 V99IXNDd 
 
Bundan sonraki süreçte Epic Games haftalık olarak ücretsiz oyunlarını kullanıcılara sunmaya devam etmeyi planlıyor. Daha önceki süreçte olduğu gibi aynı şekilde haftalık olarak oyunu ve oyunları kütüphanenize eklemeye devam edebilirsiniz.
 
– Epic Games sayfası
 
Marvel’s Guardians of the Galaxy temelde hikaye odaklı aksiyon ve macera içeriğini bünyesinde barındıran dikkat çekici bir deneyimi sunuyor. Genel olarak oyuncular tarafından sevilen ve sürekli olarak mizah unsurlarının döndüğü yapımda Star-Lord karakteri ile beraber oynuyor ve farklı farklı karakter özelliklerinden yararlanabiliyorsunuz.
 

İkonik karakterlerin yer aldığı yapımda eğlenceli ve aksiyon dolu bir macera sizleri bekliyor. Hikayede ilerledikçe aynı zamanda çeşitli kararlar verebiliyor ve bu kararların sonuçlarını da oyun içerisinde görebiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün