Oyun

Steam Oyun Gizleme Özelliği Artık Herkes Tarafından Kullanılabilir

 
Oyuncuların uğrak noktası Steam platformu için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme ile beraber gizli oyun satın alma özelliği herkese açık bir şekilde sunuldu. Aynı zamanda oyunları gizleme özelliği de beta’dan çıktı.
 
Steam güncellemesi gizliliğe önem veriyor 
 
steam oyun gizleme ozelligi artik herkes tarafindan kullanilabilir 0 e13nYR7p 
 
Yeni güncelleme kapsamında kolay ve basitleştirilmiş sistemler ön plana çıkıyor. Bu sayede artık daha kolay bir şekilde birden fazla arkadaşınıza hediye gönderebilir ve onlar için oyunlar satın alabilirsiniz. Diğer taraftan artık sepetinize eklediğiniz her ürün diğer platformlarda da geçerli oluyor ve böylece hangi platformdan hesabınıza giriş yapıyorsanız, sepetinize eklediğiniz oyunları görebiliyorsunuz.
 
Öte yandan gizli satın alma özelliği artık herkese sunuldu ve oyunları satın almadan önce gizli olarak işaretleyerek satın aldığınızı diğer kişilerden gizleyebilir ve ilk andan itibaren o oyuna sahip olup olmadığınızı sadece siz görebilirsiniz. Bunun yanı sıra istediğiniz zaman kütüphane içerisinden istediğiniz bir oyunu gizleyebilir ve bu oyunu profilinizden kaldırabilirsiniz. Bu sayede hangi oyunlara sahip olduğunuzu diğer kullanıcılardan saklayabilirsiniz.
 

İstediğiniz oyunları yalnızca sizin görebileceğiniz bir şekilde gizli olarak işaretleyebileceğiniz yeni özellik daha önce beta sürümünde yer alıyordu. Şimdi ise herkese açık bir şekilde sunuldu diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün