Oyun

Soulslike Platform Oyunu DEVIATOR Duyuruldu

 
Çinli yayıncı SapStaR Games ve geliştirici Gami Studio, 2 boyutlu grafik stili ile beraber Souls-like platform oyunu DEVIATOR’u duyurdu. Oyun, el çizimi manzaralara ve bölümlere sahip olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor ve sadece PC platformuna gelmeyi bekliyor.
 
Dikkat çekici atmosferlere ve mekaniklere sahip bir yapım 
 
soulslike platform oyunu deviator duyuruldu 0 ckhTemfz 
 
Yandan görünümlü kamera bakış açısıyla beraber soldan sağa doğru ilerleyebileceğimiz oyunun 1 Şubat tarihinde Steam platformu üzerinden PC için bir demo sürümü yayınlanacak. Bu demo sürümünü elbette ücretsiz bir şekilde elde edebilecek ve oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu bu sayede anlayabileceksiniz.
 
Vahşi doğayı keşfedebildiğimiz ve gizemli şehirlere adım atabildiğimiz yapımda esrarengiz olayların bizlere sunulduğuna görebiliyoruz. Tuhaf yaratıklarla burada karşılaşabiliyor, onları kendi becerilerimizle ve elimizdeki silahlarla ortadan kaldırabiliyor ayrıca bu kaotik dünya içerisinde hayatta kalmaya çalışıyoruz.
 
Oyunda diğer taraftan saldırı ve savunma mekanikleri ön plana çıkmaya hazırlanıyor. Savuşturma mekanikleri ile beraber düşmanların saldırılarını boşa çıkarabiliyor ve irili ufaklı düşmanların haricinde devasa düşmanlarla da burada karşılaşabiliyoruz.
 
Duyuru fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün