Oyun

PS5 Oyunu Stellar Blade Ertelendi

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici SHIFT UP, aksiyon macera oyunu Stellar Blade’i daha önce planlanan 2023 çıkış tarihinden 2024’e erteledi. Oyun PlayStation 5 için satışa sunulacak.
 
Koreli ekibin ilk konsol oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor
 
ps5 oyunu stellar blade ertelendi 0 fGSOCZrD 
 
Stellar Blade, Koreli geliştirici Shift Up tarafından oyunculara sunulmak isteniyor. Shift Up ekibinin ilk konsol oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan bu yapım, önümüzdeki yıl PlayStation 5 konsoluna gelmeyi bekliyor. Aksiyon macera içeriği ve aynı zamanda hack and slash türü ile beraber ön plana çıkmak istiyor.
Oyunun arka planında bir hikaye anlatılıyor ve bu hikaye kapsamında geliştirici ekibin belirttiğine göre aksiyonun dozunun yükseldiği ve çarpıcı görsellerle ve animasyon tarzı ile beraber bizlere üst düzey bir deneyimin aktarılacağı belirtiliyor.
Oyunda irili ufaklı düşmanların yanı sıra mücadele edebileceğiniz boss savaşları da bulunuyor. Bu savaşlarla beraber karakterinizle saldırabiliyor, savunabiliyor ve saldırılardan kaçınabiliyorsunuz. Eve adlı bir karakteri kontrol ettiğimiz yapımda insanlar, bir uzay kolonisine doğru kaçmaya hazırlanıyor ve burada dünyanın sonunun geldiği bir senaryo bizlere aktarılıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün