Oyun

Armored Core 6 için Fan İmali Kolay Öykü Modu Yayınlandı

 
Mod geliştiricisi DeadLock, mecha temalı nişancı aksiyon oyunu Armored Core 6: Fires of Rubicon için yeni bir mod yayınladı. Yayınlanan mod ile beraber oyunun hikayesinin tadını çıkarmak için düşmanlar güçsüzleşiyor, silahlarınız daha da güçlü hale geliyor ve böylece oyunun sonuna kolayca erişebiliyorsunuz.
 
Yeni mod oyunu bitiremeyenler için büyük kolaylık sağlıyor 
 
armored core 6 icin fan imali kolay oyku modu yayinlandi 0 SwsTEIsd 
 
Kolay hikaye modu olarak karşımıza çıkan bu paket ile beraber bazı silahların güçleri bir hayli artıyor ve böylece birçok düşmanı tek seferde bile öldürebiliyorsunuz. Bunun dışında bazı silahlarda bekleme süresi ortadan kaldırılıyor ve anında enerji şarj edilebiliyor. Dolayısıyla bu paket gerçekten de oyundan zorlanan oyunculara hitap ediyor.
 
Armored Core 6: Fires of Rubicon, bildiğiniz üzere genel olarak oyuncular tarafından sevilen ve seriye yön veren yapımlar arasında yer alıyor. Robotunuzu özelleştirebildiğiniz ve farklı donanımlarla beraber yine taktikler yapabileceğiniz yapın zorluğu ile ön plana çıkıyor. Oyunda irili ufaklı düşmanların haricinde bir de patron savaşları bulunuyor.
 

Mod dikkatinizi çektiyse buradan indirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün