Oyun

Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu için Legendary Collection: 25th Anniversary Edition piyasaya sürüldü

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün yaptığı bir açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) için Legendary Collection: 25th Anniversary Edition’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.
 
Daha önce yayınlanan ilk Legendary Collection, Yu-Gi-Oh! TCG için şimdiye kadar piyasaya sürülen en ikonik koleksiyon setlerinden biriydi. Şimdi bu set, kart oyununun muhteşem yıldönümü için küllerinden Legendary Collection: 25th Anniversary Edition olarak yeniden doğuyor. Sadece bu da değil- yeni set, Yu-Gi-Oh! TCG’ye yeni, çok özel bir rarity getiriyor.
 
Legendary Collection: 25th Anniversary Edition, oyunun 25. yıldönümü kapsamında Yu-Gi-Oh TCG’nin ilk dönemlerinden en ünlü ve sevilen 6 Booster Paketi içermekte. Bunlar arasında Legend of Blue Eyes White Dragon, Metal Raiders, Spell Ruler, Pharaoh’s Servant, Dark Crisis ve Invasion of Chaos bulunuyor.
 
yu gi oh koleksiyon kart oyunu icin legendary collection 25th anniversary edition piyasaya suruldu 0 S3fbYnJ7 
 
Sette ayrıca çok talep edilen ve aranan orijinal Egyptian God kartlarının promoları olan 6 Ultra Rare varyantı oyuncuları bekliyor. Bunlar Obelisk the Tormentor, Slifer the Sky Dragon, The Winged Dragon of Ra, Blue-Eyes White Dragon, Dark Magician ve Red-Eyes Black Dragon gibi efsanevi kartlar.
 
Legendary Collection: 25th Anniversary Edition ayrıca bonus bir 7. Kart içeriyor. Bu 7. kart, sadece 25. yıl dönümü için yaratılan yepyeni bir rarity: Quarter Century Secret Rare.
 

Her Legendary Collection: 25th Anniversary Edition setinde yukarıda belirtilen 6 karttan bir tanesinin Quarter Century Secret Rare versiyonu buluyor. Böylece Düellocular kutlamalar kapsamında kendilerini bekleyen heyecanlı sürprizler konusunda fikir sahibi olabilecekler.

Daha fazla bilgi için adresimiz: https://www.yugioh-card.com/eu/product/legendary-collection-25th-anniversary-edition/
 
basın bülteni 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün