Oyun

Yeni Bir Slender Man Oyunu Geliştiriliyor: Birinci Fragman Geldi

 
Slender: The Arrival geliştiricisi Blue Isle Studios’tan yeni ve kısa bir fragman yayınlandı. Bu fragmanla beraber yeni Slender Man oyununun geliştirilmekte olduğu ortaya çıkıyor ve resmi web sitesinde yer alan geri sayım süreci ise bu durumu doğruluyor.
 
Oyunun remake ya da remaster olduğu henüz bilinmiyor 
 
yeni bir slender man oyunu gelistiriliyor birinci fragman geldi 0 cCWId7lj 
 
13 saniyelik tanıtım fragmanının yayınlanmasıyla beraber Slender Man hayranları elbette heyecanlanıyor ve oyun hakkında daha fazla bilgiyi öğrenmek istiyor. Bu fragman oyunun içeriği hakkında bize pek bilgi sunmasa da resmi web sitesinde yer alan geri sayım oyunun önümüzdeki ay duyurulacağını öne sürüyor.
 
Ortaya çıkan fragmanla beraber yeni oyunun remaster veya remake sürüm olup olmadığı da henüz belli değil. Bunu ancak 27/28 Temmuz 2023’te öğrenebileceğiz.
 
Slender Man oyunu The Arrival ilk olarak 2013 yılında PC’de yayınlandı ve sonraki yıllarda PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One ve Wii U dahil olmak üzere çeşitli platformlara geldi. Beklenenden kısa bir oynanış sunmasıyla ve tekrarlayan oynanışıyla eleştirilerin odağı haline gelen The Arrival bunlara rağmen başarılı bir oyun olarak görülüyor.
 
İşte ilk fragman
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün