Oyun

Valiant Hearts: Coming Home Yeni Platformlar için Duyuruldu

 
Yayıncılığını Ubisoft’un ve geliştiriciliğini Old Skull Games ekibinin üstlendiği Valiant Hearts: Coming yeni platformlar için genişlemeye hazırlanıyor. Açıklanan detaylara göre oyun 7 Mart tarihinde yani bugün PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için yayınlanacak. Diğer taraftan Valiant Hearts: The Great War ve Valiant Hearts: Coming Home’u içeren bir koleksiyon da satışa sunulacak.
 
Oyun ilk etapta Netflix abonelerine özel olarak sunuldu 
 
valiant hearts coming home yeni platformlar icin duyuruldu 0 UhkBEr6Y 
 
Valiant Hearts: Coming Home ilk olarak 31 Ocak 2023 tarihinde Netflix abonelerine özel sunuldu ve App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android için piyasaya sürüldü. Mobil platformlarda deneyimlenen bu yapım şimdi ise hem PC hem de konsollara doğru genişlemeye hazırlanıyor.
 
Birinci Dünya Savaşı konseptinden ilham alan bu yapımda macera içeriğine doğru adım atabiliyor ve isimsiz bir kahraman olarak devam edebiliyoruz. Bulmacaları çözebileceğimiz, yaralıları iyileştirebileceğimiz ve siperde kalıp hayatta kalmaya çalışabileceğimiz bu yapım savaşın atmosferini doğrudan yansıtıyor.
 
Valiant Hearts: Coming Home, BAFTA Ödüllü Valiant Hearts oyununun ikinci bölümü olarak karşımıza çıkıyor. Devam oyunu içerisinde orijinal oyunun ayak izleri takip ediliyor ve olağanüstü koşullara doğru ilerleyebileceğimiz bir yapı yer alıyor. Sıradan insanların hikayelerini anlatan oyun, oynanması gereken yapımlar arasında bulunuyor.
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün