Oyun

The Relic: The First Guardian Oynanış Fragmanı Yayınlandı

 
Project Cloud Games tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu The Relic: The First Guardian, 2025 yılının başlarında geliyor. Oyun, Perp Games’in yayıncılığında PlayStation 5, Xbox Series ve PC için piyasaya sürülecek.
 
İlgi çekici mekaniklerle beraber karşımıza çıkmaya hazırlanıyor
 
the relic the first guardian oynanis fragmani yayinlandi 0 ZFqYcpuP 
 
Aksiyon rol yapma oyunu içerisinde son muhafız olarak kalan bir karakteri kontrol ediyor ve dünyayı kurtarmak için kahramanca bir yolculuğa adım atmaya hazırlanıyoruz. Bir zamanlar huzur verici olan bu bölge, zamanla karanlık bir yapıya bürünmüş ve ölüm diyarına dönüşmüş. Bu değişimle beraber oyun içerisindeki görevimiz, çeşitli parçaları bulmak ve bu ölüm diyarına tekrardan eski huzuruna kavuşturmak.
 
Açıklanan bilgilere göre oyun içerisinde heyecan verici savaş mekanikleri yer alacak. Etrafta bulunan rün taşları ile bu savaş mekaniklerine çeşitli derinlikler eklenecek. Burada aynı zamanda karakterinizle beraber çeşitli beceriler elde edecek ve bu becerileri düşmanlara karşı kullanabileceksiniz. Arka planda ise ilgi çekici bir hikaye anlatılacak ve kendi oyun tarzımızı buraya dahil edebileceğiz.
 
Oynanış fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün