Oyun

The Last of Us Part II Remastered Evrak Boyutu Muhakkak Oldu

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Naughty Dog tarafından oyunculara sunulacak ve PlayStation 5’e özel olacak olan The Last of Us Part II Remastered, bildiğiniz üzere geçtiğimiz süreçte duyuruldu. Bu yeni sürüm 19 Ocak 2024 tarihinde piyasaya sürülecek. Ayrıca oyunun şu anda dosya boyutu da belli oldu.
 
Oyunun yeni sürümü yakında geliyor
 
the last of us part ii remastered evrak boyutu muhakkak oldu 0 k4d6K8AT 
 
Açıklanan bilgilere göre oyunun dosya boyutu 79.164 GB olarak karşımıza çıkıyor. Part 2’ye PlayStation 4 konsolunda sahip olanlar, 10 dolar karşılığında Remastered sürümüne yükseltme yapabiliyor. Dolayısıyla bu yükseltmenin ücretsiz olmadığını söyleyebiliyoruz. Ayrıca oyunda elde ettiğiniz kayıt verileri de yeni sürüme aktarılabiliyor ve bunun dışında farklı paketlerle beraber bu sürüm karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
 

Oyun 2 farklı sürümle beraber karşımıza geliyor. Standart ve W.L.F. sürümleriyle beraber piyasaya sürülmeye bekleyen remastered’ın W.L.F. sürümü yalnızca Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, Benelüks, İtalya, İspanya, Portekiz ve Avusturya ülkelerinde PlayStation Direct üzerinden satılacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün