Oyun

The Day Before Gibisi The Day Of Survival Fiyatsız Olarak Yayınlandı

 
Geliştirici xHardHempus, PC platformu için The Day Of Survival adlı ücretsiz bir oyun yayınladı. Oyun temelde keşfedilecek çok sayıda bölgeyi, aşılması gereken zorlukları ve tamamlanması zorunlu görevleri içeriyor. Üçüncü şahıs bir kıyamet sonrası deneyimi bizlere aktarmayı hedefleyen yapıma şu anda dilediğiniz gibi ulaşabiliyorsunuz.
 
Kıyamet sonrası oyunlara bir yenisi daha eklendi 
 
the day before gibisi the day of survival fiyatsiz olarak yayinlandi 0 nAWIyCN4 
 
Kıyamet sonrası temasıyla karşımıza çıkan bu oyun geçtiğimiz süreçte çıkış yapan ve yakın zamanda piyasadan kaldırılan The Day Before adlı projeden farklılık gösteriyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde bizlere sunulan bu oyun içerisinde herhangi bir hikaye modu bulunmuyor. Bunun yerine oyuncular büyük bir harita içerisinde yer alıyor ve tamamlaması gereken bir dizi görev sunuluyor.
 
Oyuncular bu harita içerisinde kaynakları toplayabiliyor, düşmanlarla yüzleşebiliyor ve ilgi çekici bölgelere adım atabiliyor. Diğer taraftan bu oyunun tek bir kişi tarafından geliştirildiğini belirtmekte fayda var. Bu nedenle beklentilerinizi elbette düşük tutmanız gerekebilir. Oyunun grafikleri de ne yazık ki üst düzey bir yapıyı bünyesinde barındırmıyor. Dolayısıyla herhangi bir oyunla karşılaştırmak da pek tutarlı olmuyor.
 
Oyun dikkatinizi çektiyse buradaki linkten ulaşabilir ve oyunu nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz.
 
Oyun fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün