Oyun

The Callisto Protocol Ray Tracing Teknolojisine Sahip Olacak mı?

 
Striking Distance Studios tarafından geliştirilen ve KRAFTON tarafından yayınlanacak olan bilim kurgu temalı hayatta kalma aksiyon macera The Callisto Protocol hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yakın zamanda gerçekleştirilen iki röportaja göre oyunda ışın izlemeli gölgeler ve ışın izlemeli yansımalar yer alacak.
 
Striking Distance Studios’un Baş Teknik Sorumlusu Mark James, IGN ile yaptığı röportajda  oyunun ışın izlemeli gölgelere sahip olacağını açıkladı. Başka bir deyişle Striking Distance ekibi, belirli alanlarda gölgeleri iyileştirmek için Işın İzleme teknolojisini kullanacak. 
 
Techradar ile yapılan diğer bir röportajda ise James, oyunun ışın izlemeli yansımalara sahip olacağını belirtti. Hatta geliştirme ekibi karakterlerin göz bebekleri için bile ışın izlemeli yansımalar kullanılacağını bildirdi. 
 
Tüm bu bilgiler ve açıklamalar ışığında oyunun PC’de hem Ray Tracing Shadows (ışın izlemeli gölgeler) hem de Ray Tracing Reflections’a (ışın izlemeli yansımalar) sahip olacağını söyleyebiliriz.
 
The Callisto Protocol , 2 Aralık’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.  

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün