Oyun

Strateji Oyunu Nobunaga’s Ambition: Awakening, Ön Siparişleri Açıldı

 
Yayıncı Koei Tecmo ve geliştirici Kou Shibusawa, Nobunaga’s Ambition: Awakening için PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC’de açık dijital ön siparişleri yayınladığını duyurdu. Switch ön siparişleri 29 Haziran’da başlayacak.
 
Ön siparişler, “Battle of Tetorigawa” ek senaryosunu içerir. 949?’lik standart sürüme ek olarak, Nobunaga’s Ambition 40. yıl dönümü anma kitabı, bir subay sanat kitabı, resmi film müziği, “Officer Face Graphics and Traits” ve ek senaryolar “Muskets” içeren 1582?’lik Dijital Deluxe Sürüm de mevcuttur. 
 
İlk olarak 1983’te piyasaya sürülen oyunla beraber Nobunaga’nın Ambition serisi dünya çapında toplamda 10 milyondan fazla sattı. Bu satış sayısıyla beraber seri, diğer strateji oyunları arasında yer buldu. Bu gelişmelerle beraber serinin yeni oyunu Nobunaga’s Ambition: Awakening duyuruldu.
 
Nobunaga’s Ambition: Awakening, 16. yüzyıl Japonya’sında geçiyor. Savaşların hakim olduğu ve sıkıntı bir sürecin yaşandığı bu dönemde herkes hayatta kalmanın ve daim olmanın yolunu arıyor.
 
Fragman Videosu 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün