Oyun

Starfield’ın PC Fizikî Sürümlerinde Disk Olmayacak: Yalnızca Kod Bulunacak

 
Bethesda Game Studios tarafından oyunculara sunulacak açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Starfield için yeni haberler gelmeye devam ediyor. Şimdi ise oyunun fiziksel sürüm bilgileri karşımıza çıkıyor ve bildirilene göre PC tarafında bulunan fiziksel sürümlerde oyuna ait herhangi bir disk yer almıyor. Bunun yerine sadece kod bulunacağı belirtiliyor.
 
Oyunun tüm PC kutulu sürümlerinde disk olmayacak
 
starfieldin pc fizik surumlerinde disk olmayacak yalnizca kod bulunacak 0 zIJO5VUu 
 
Yılın beklenen oyunları arasında yer alan Starfield, hem dijital hem de fiziksel sürümler şeklinde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Birçok farklı sürüm seçeneğinin yer aldığı oyunun PC tarafında birtakım düzenlemelerin yapıldığı aktarılıyor. Bunlardan birinin ise oyun diskinin olmaması şeklinde karşımıza çıkıyor.
 
Oyunun PC fiziksel kopyasının sadece standart sürümünde değil premium sürümünde de disk yer almıyor. PC tarafında koleksiyon yapanlar ve oyunların disklerini biriktirenler için belki de üzücü bir haber. Öte yandan PC tarafında neden disklerin yer almadığı belirtilmiyor. Xbox tarafında ise oyunun standart sürümünde disk yer alıyor.
 
Starfield, PC ve Xbox Series X|S için 6 Eylül’de çıkış yapmaya hazırlanıyor. Deluxe ve Constellation sürümünü satın alanlar oyuna beş gün önceden erişebiliyor. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün