Oyun

Senua’s Saga: Hellblade 2 Ne Vakit Çıkış Yapacak? Yeni Ayrıntılar

 
İlk olarak 2019 yılında duyurulan Senua’s Saga: Hellblade 2, uzun zamandır oyuncular ve hayranlar tarafından beklenen bir oyun olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ancak oyunun piyasaya sürülmesine daha çok var diyebiliriz.
 
Bu yılın başlarında Microsoft oyundan yeni görüntüleri bizlere sundu ve 2024 yılında çıkacağını doğruladı. Fakat şimdi de 2024 yılında tam olarak hangi çeyrekte çıkış yapacağına dair bir göstergeye sahibiz.
 
Oyun ne zaman geliyor?
 
senuas saga hellblade 2 ne vakit cikis yapacak yeni ayrintilar 0 lcYyMYwU 
 
The Fourth Curtain adlı podcastin bir bölümünde Xbox’ın içerik ve stüdyolardan sorumlu başkanı Matt Booty, Xbox’ın her çeyrekte önemli bir yeni birinci taraf oyunu yayınlamaya devam edeceğini belirtti. Şirketin mevcut ve gelecekteki yayın programını gözden geçirdiğini ve artık sıranın Senua’s Saga: Hellblade 2, Ara: History Untold ve Towerborne gibi oyunlara geldiğini aktardı. Bu oyunların ise 2024’ün sonlarında piyasaya sürüleceğini söyledi.
 
Bu söylemlerin ardından tahminlere göre oyunlar 2024’ün ikinci yarısından sonra geleceği doğrulanmış oldu. Ara ve Towerborne oyunları Microsoft tarafından piyasaya sürülecek 2024’ün 1. ve 2. çeyreğindeki projeleri olacak. Şirket ayrıca Microsoft Flight Simulator 2024 ve Avowed’i de önümüzdeki yıl piyasaya sürecek. Dolayısıyla Hellblade 2’nin çıkış tarihini görmek de heyecan verici olacak.
 
Söz konusu podcast
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün