Oyun

Sand Land Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Yayıncılığını Bandai Namco ve geliştiriciliğini ILCA ekibinin üstlendiği yeni aksiyon macera oyunu Sand Land’in çıkış tarihi açıklandı. Açıklanan bilgilere göre oyun, 25 Nisan tarihinde sadece Japonya’da çıkışını gerçekleştirecek. 26 Nisan tarihinde ise tüm dünyada PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam platformu üzerinden PC için yayınlanacak.
 
Kurak dünyası ile beraber aksiyon rol yapma deneyimi sunmayı hedefliyor
 
sand land cikis tarihi aciklandi 0 DB6KA5LE 
 
Fiziksel ve dijital ön siparişlerin şu anda mevcut olduğu ancak ülkemizde henüz satışa açılmadığı Sand Land, çorak topraklarla dolu bir çöl dünyasına götürüyor ve burada farklı karakterlerle karşılaşabiliyoruz. Aksiyon rol yapma türünün yer aldığı yapım içerisinde Akira Toriyama tarafından yaratılan bir dünya bizleri bekliyor.
 
Tehlikeli dünya içerisinde yer alacağımız yapımda çeşitli teknolojik araçları kullanabiliyor, karşımıza çıkan haydutları, düşmanları ve daha fazlasını ortadan kaldırmaya çalışıyor ve etrafı keşfetmeye başlıyoruz. Aynı zamanda üzerine bindiğimiz araçları geliştirebiliyor ve kendi yeteneğimizi de burada yükseltebiliyoruz.
 
Yeni fragman
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün