Oyun

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl için Oynanış Fragmanı Yayınlandı

 
GSC Game World, “Come to Me” adlı açık dünya birinci şahıs nişancı S.TALKER 2: Heart of Chornobyl için yeni bir fragman yayınladığını duyurdu.
 
Fragman hem ara sahne hem de oynanış görüntüleri içeriyor ve ötesindeki maceranın daha iyi anlaşılmasını sağlıyor.
 
Çornobıl Yasak Bölgesi, 2006 yılındaki ikinci dev patlama sonucu çok büyük ölçüde değişti. Saldırgan mutantlar, ölümcül anomaliler ve birbiriyle savaşan fraksiyonlar, Bölge’yi hayatta kalması neredeyse imkânsız bir yer hâline getirdi. Buna rağmen inanılmaz değere sahip artefaktlar, zengin olma hayali kuran veya Çornobıl’ın kalbinde yatan gerçeği keşfetmek için Bölge’ye giren ve S.T.A.L.K.E.R olarak bilinen pek çok insanın aklını çeldi.
 
Tek tabanca takılan bir stalkerın rolünü üstlen ve kıyamet sonrası atmosferi farklı açılarla sunan 64 km²’lik radyoaktif bölgenin yer aldığı fotoğraf gerçekçiliğindeki kesintisiz açık dünyayı keşfet. Büyük ölçüde dallanıp budaklanan destansı hikâyedeki yolunu seç ve Bölge’de ilerlerken kaderinde neyin yattığını keşfet.
 
STALKER 2: Heart of Chornobyl, 2023’te Steam , Epic Games Store ve GOG aracılığıyla Xbox Series ve PC için çıkacak. Ayrıca Xbox Game Pass aracılığıyla da edinilebilecek.
 
Oynanış Videosu
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün