Oyun

Rocksteady: Suicide Squad Öykü Bakımından En Büyük Oyunumuz

 
Batman Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady, çıkışı yaklaşan Suicide Squad: Kill The Justice League için çeşitli açıklamalarda bulundu. Ekip, oyun için hikaye bakımından en büyük projelerinden biri olduğunu iddia ediyor.
 
Suicide Squad: Kill The Justice League eleştirilerin odağında bulunan bir yapım 
 
rocksteady suicide squad oyku bakimindan en buyuk oyunumuz 0 VCQGPqhG 
 
Çıkış yapmadan önce yayınlanan fragmanlarla ve oyun içi içeriklerle beraber eleştirilerin odağında bulunan Suicide Squad: Kill The Justice League, bizlere nişancı ve aksiyon deneyimi sunmayı hedefliyor. Oyun içerisinde ikonik kötü karakterleri kontrol ediyor ve adalet birliğini ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz.
 
Geliştirici ekip Rocksteady, böyle bir yapıya sahip olan oyun için arka planda bulunan karakterlerin hikayesi kapsamında oldukça fazla uğraştığını ve hikaye bakımından bu oyunun diğer oyunlara nazaran daha fazla yer kapladığını aktardı.
 
Yapılan açıklamalarda şu ifadeler yer aldı: “Batman serisine ilham veren DNA’mızla beraber bu oyuna da ilham vermeye hazırlanıyoruz. Oyun içerisinde hikaye ve karakterlerin temelleri oldukça sağlam bir şekilde atılmış durumda. Hikaye açısından en büyük oyunumuzdan biri olacak.”
 

Suicide Squad: Kill The Justice League, 2 Şubat 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün