Oyun

Reigns: Three Kingdoms PC ve Switch’e Geliyor

 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Nerial, Reigns: Three Kingdoms adlı oyunun 11 Ocak tarihinde PC ve Switch platformunda yayınlanacağını duyurdu. Oyunun PC sürümü, Steam platformu üzerinden kullanıcılara sunulacak.
 
Reigns: Three Kingdoms, ilk olarak 29 Kasım 2022’de Netflix üyelerine özel olarak App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android için yayınlandı.
 
Sıra tabanlı taktik savaşları ile dilediğiniz stratejiyi oyuna dahil edebiliyorsunuz 
 
reigns three kingdoms pc ve switche geliyor 0 3OpbGPCf 
 
Sevilen Çin Destanı’ndan ilham alan yapısı ile beraber oyunda riskli kararlar verebiliyor, doğru zamanda doğru orduyla savaşmaya çalışabiliyor, gücümüzü arttırmaya başlıyor ve daha fazlasını bu oyun içerisinde gerçekleştirebiliyoruz. Birçok grubun yer aldığı yapım içerisinde hem savaşların ilgi çekici olduğunu hem de verdiğimiz kararların doğrudan karşılığını gördüğümüzü aktarabiliyoruz.
 
Arka planda yer alan hikayesi ile beraber çeşitli sırları açığa çıkarabileceğimiz yapımda sıra tabanlı savaşlar bulunuyor. Stratejik anlamda kendi planlarımızı uygulayabiliyor ve çeşitli mini oyunlarla beraber seri benzersiz bir yapıyla harmanlanıyor.
 
Tanıtım fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün