Oyun

PUBG: BATTLEGROUNDS 27.2 Güncellemesi Rondo Haritasını Orijinal Bir Boyuta Taşıyor!

 
KRAFTON, bugün itibarıyla oyunun en yeni haritası Rondo’ya bir dizi özellik getiren ve yepyeni “Market” sistemini oyuncularla buluşturacak olan PUBG: BATTLEGROUNDS 27.2 Güncellemesi’nin geldiğini duyurdu. Marketler, PUBG: BATTLEGROUNDS’ın yeni para birimiyle güçlü yükseltmeler ve silahlar satın alabileceğiniz ilk oyun içi mağaza olma özelliği taşıyor.
 
Rondo Marketleri: Seçimlerin Şansla Buluştuğu Yer
 
pubg battlegrounds 272 guncellemesi rondo haritasini orijinal bir boyuta tasiyor 0 9DYSPp5y 
 
Bu güncellemeyle oyuna eklenen Rondo ’Marketlerinde oyun içi satın alımlar yapabilirsiniz. Rondo’ya özel oyun içi para birimi BR Coin’leri kullanarak satın alınabilecek bir dizi öğeyle bir sonraki zaferiniz için ihtiyaç duyduğunuz eşyaları alabilirsiniz. Marketler, her biri benzersiz ürünler sunan üç farklı kademeden oluşur.
 
BR Coin: Rondo Marketlerinin Para Birimi
 
pubg battlegrounds 272 guncellemesi rondo haritasini orijinal bir boyuta tasiyor 1 RmDCewUZ 
Oyuna eklenen yeni, premium olmayan para birimi BR Coin’leri, oyun dünyasında ortaya çıkan öğeler ve oyun içi görevler aracılığıyla elde edebileceğiniz gibi Pillar Nöbetçilerini yenerek veya envanterdeki eşyaları Market’te satarak da kazanabilirsiniz. Oyunda satın alabileceğiniz çeşitli öğelerin kilidini ancak BR Coin ile açabilirsiniz.
İmdat Kalkanı Fişeği ve Savaşa Hazırlık Kiti: Özel Mağaza Eşyaları
 
pubg battlegrounds 272 guncellemesi rondo haritasini orijinal bir boyuta tasiyor 2 B82iE5cH 
Market’e özel iki yeni ürün eklendi. İmdat Kalkanı Fişeği fırlatılabilir bir savunma eşyasıyken Savaşa Hazırlık Kiti ise bir iyileştirme ve enerji eşyası.
Garajlar ve Pillar UAZ: Çok Özel Bir Sürüş Deneyimi
 
pubg battlegrounds 272 guncellemesi rondo haritasini orijinal bir boyuta tasiyor 3 WDAU6KFs 
Bazı I. kademe Marketler, Rondo’ya özel Pillar UAZ aracını barındıran bir Garaj’la birlikte gelir. Pillar UAZ, kurşungeçirmez pencereleri ve sağlam lastikleriyle gelişmiş korumaya sahiptir ve oyunculara savaş alanında avantaj sağlar.
Pillar Nöbetçileri ve Kasalar: Mücadeleye Hazır Olun
 
pubg battlegrounds 272 guncellemesi rondo haritasini orijinal bir boyuta tasiyor 4 NEkJOVns 
Rondo, III. kademe Market’leri korumakla görevli güçlü NPC’ler olan Pillar Nöbetçilerini oyuna ekliyor; bu NPC’ler yüksek kaliteli eşyalar arayan oyunculara kafa tutmaya hazır. Haritaya dağılmış kasalar ise Market’te BR Coin’ler karşılığında takas edilebilecek külçe altınlar bulma fırsatı sunuyor.
Oyun İçi Mücadeleler ve Ödüller
 
pubg battlegrounds 272 guncellemesi rondo haritasini orijinal bir boyuta tasiyor 5 pB3jmpjW 
Oyuncular, üç farklı zorluk seviyesinde ve çeşitli ödüller içeren oyun içi görevleri tamamlayarak BR Coin, eşyalar ve daha fazlasını kazanabilecekler.
EMP Bölgesi: Rondo’da Kartlar Yeniden Dağıtılıyor
 
pubg battlegrounds 272 guncellemesi rondo haritasini orijinal bir boyuta tasiyor 6 YX72Ji6D 
Rondo’ya özel EMP Bölgesi, çoğu elektronik cihazı devre dışı bırakıyor. Bu bölge, oyuncuları elektronik cihazları kullanmadan, PUBG: BATTLEGROUNDS’u en temel hâliyle oynamaya zorlayarak oyuna yeni bir dokunuş katıyor.
Değişen Belirme Oranları: Rondo Çevresinin Evrimi
Güncelleme belirli silah ve araçları kaldırırken diğerlerinin ortaya çıkma oranlarını artırıyor ve bu sayede Rondo belirme sistemine önemli değişiklikler getiriyor. Bu ayarlama, Rondo haritasındaki genel oyun deneyimini ve dengeyi geliştirmeyi amaçlıyor.
Güncelleme notlarının tamamı için KRAFTON’un internet sitesine uğrayın.
 
basın bülteni 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün