Oyun

Prince of Persia: The Lost Crown Dünyası Yeni Fragmanla Tanıtıldı

 
Ubisoft tarafından geliştirilme aşamasında bulunan aksiyon macera ve platform oyunu Prince of Persia: The Lost Crown için yeni fragmanlar yayınlandı. İki farklı fragman, oyunun hem dünyasını hem de erişilebilirlik özelliklerini tanıtıyor ve böylece oyundan neler bekleyeceğimiz konusunda fikir sahibi olabiliyoruz.
 
Platform zorlukları her bir oyuncuya hitap ediyor 
 
prince of persia the lost crown dunyasi yeni fragmanla tanitildi 0 i33uf4wM 
 
Prince of Persia: The Lost Crown, beklenen yapımlar arasında bulunuyor. Yandan görünümlü yapısı ile karşımıza çıkmaya hazırlanan oyun, seriyi başka bir boyuta taşımayı hedefliyor. Oyunda zorlu platform unsurlarının olacağı belirtiliyor. Ancak bu zorlu platformlar elbette her bir oyuncuya hitap edecek şekilde tasarlanıyor.
 
Seriye başka bir şekilde bakacak olan bu yapım 18 Ocak tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapmayı bekliyor. Oyunun PC sürümü Epic Games ve Ubisoft Store üzerinden yayınlanacak. Ek olarak, 11 Ocak tarihinde oyunun bir demosu kullanıcılara sunulacak. Bu sayede oyunun belli bir kısmını tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz.
 
Yeni fragmanlar
 
 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün