Oyun

Phantom Abyss Tam Sürüm Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Team WIBY, çok oyunculu roguelike oyunu Phantom Abyss’in Erken Erişim’den çıkıp 25 Ocak’ta Xbox Series ve Steam ve Humble Store üzerinden PC için tam sürüm olarak yayınlanacağını duyurdu.
 
Phantom Abyss ilk olarak 21 Haziran 2021’de PC için Erken Erişim’de yayınlandı. Ardından 20 Ekim 2022’de Xbox Series için Oyun Önizlemesi yayınlandı. Ayrıca oyun Xbox Game Pass üzerinden de oynanabilir.
 
Oyun erken erişimden çıkıp tam sürüme kavuşmayı bekliyor 
 
phantom abyss tam surum cikis tarihi aciklandi 0 kOz4KiPn 
 
Dikkat çekici unsurlarla beraber yer alabileceğimiz yapımda zorlu platform aşamaları ve tapınak temalı bir yapı yer alıyor. Oyunda kutsal emanetleri geri alma görevine atılır ve eş zamanlı olmayan çok oyunculu bir yapıyla karşılaşabiliyoruz. Maceracılar olarak geri aldığımız yapımda diğer oyuncuların başarısız girişimlerini görebiliyor ve onların yaptığı hatayı yapmamaya çalışıyoruz.
 
Tapınak içerisinde yer aldığımız yapımda platform unsurlarını aşmaya çalışırken zorla tuzakların ötesine geçmeye başlıyoruz ve yaptığımız en ufak bir hata bizim hayatımıza mal olabiliyor. Şimdi ise oyun erken erişimden çıkıp tam sürüme kavuşmayı bekliyor.
 
Çıkış tarihi fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün