Oyun

Mart Ayının Fiyatsız PlayStation Plus Oyunları Erişime Açıldı

 
Sony tarafından kullanıcılara sunulan oyun abonelik hizmeti PlayStation Plus kütüphanesine her ay yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz süreçte haberini yaptığımız Mart ayının oyunları artık erişime açılmış durumda.
 
Her ay ücretsiz oyunlar sunulmaya devam ediyor 
 
mart ayinin fiyatsiz playstation plus oyunlari erisime acildi 0 1SRiG9dp 
 
Mart ayının ücretsiz PlayStation Plus Essential oyunları arasında EA Sports F1 23 (PS5, PS4), Sifu (PS5, PS4), Hello Neighbor 2 (PS5, PS4) ve Destiny 2: The Witch Queen (PS4, PS5) yer alıyor. PlayStation Plus üyeleri bu oyunları 1 Nisan tarihine kadar kütüphanelerine ekleyebiliyor.
 
Bildiğiniz üzere Essential, abonelere her ay birkaç ücretsiz oyuna erişim olanağı sunan giriş seviyesindeki PlayStation Plus seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Mart ayının ücretsiz oyunları erişime açılmışken bir önceki ayın ücretsiz oyunları arasında ise Foamstars (PS5, PS4), Rollerdrome 2 (PS5, PS4) ve Steelrising (PS5) bulunuyor.
 

Hizmette yer alan abonelikler fiyata göre değişkenlik gösteriyor ve daha yüksek bir seviyeye geçiş yapmak için Ekstra ve Premium seçenekleri karşımıza çıkıyor. Bu seçenekler içerisinde 400’e kadar indirilebilir PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyunları yer alıyor. Aynı zamanda Assassin’s Creed yayıncısının seçilmiş oyunlarından oluşan Ubisoft + Classics’e de erişim olanağı sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün