Oyun

Lords of the Fallen için Dev Güncelleme: 80’den Fazla Geliştirme

 
Hexworks ekibi tarafından oyunculara sunulan Souls-like oyunu Lords of the Fallen için yeni bir güncelleme yayınlandı. Dev bir güncelleme olarak karşımıza çıkan bu yamada 80’den fazla geliştirme oyuna dahil edildi.
 
Lords of the Fallen desteklenmeye ve güncelleme almaya devam ediyor 
 
lords of the fallen icin dev guncelleme 80den fazla gelistirme 0 ClQ5jm7X 
 
Geliştirici ekipler genel olarak oyunun çıkışından sonra belli bir dönem oyunlarına destek veriyor ve bu sayede oyunculara daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor. Lords of the Fallen için de aynı durum geçerli. 1.1.430 yaması ile beraber karşımıza çıkan yeni güncelleme bir dizi savaş sorunu ortadan kaldırıyor ve büyük problemler tamamen çözülüyor. Oyunda artık karakteriniz duvarlardan geçemiyor ve belli bir noktada sıkışıp kalmıyor.
 
Birçok sorunu ortadan kaldıran güncelleme aynı zamanda oyundaki karakterleri ve düşmanları da iyileştiriyor. Bu sayede daha sağlam bir aksiyon içine dahil olabiliyor ve oyunun performansı da bu kapsamda artıyor. Bunun dışında birkaç takılma ve kilitlenme sorunu da tamamen ortadan kaldırılıyor.
 

Güncelleme bazı sorunları düzeltmekle kalmıyor aynı zamanda yapay zekayı da iyileştiriyor. Dolayısıyla daha zorlu ve iyi patron savaşları ile beraber oyundaki yerinizi alabiliyorsunuz. Tam yama notları için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün