Oyun

Level-5, 2023’te Yesyeni Bir Oyun Ortaya Çıkaracağını Duyurdu

 
Ni no Kuni, Yo-Kai Watch ve Professor Layton video oyunları serisiyle tanınan Japon geliştirici Level-5 , 2023’te yepyeni bir oyun çıkarmayı planladığını duyurdu. Duyuru, geliştiricinin Japon oyun dergisi Famitsu’da yayınlanan Yeni Yıl mesajı aracılığıyla yapıldı.
 
Şuanlık oyun hakkında çok az şey biliniyor, ancak Level-5, oyunun zaten var olan herhangi bir seriye dayanmayan tamamen orijinal bir çalışma olacağını belirtti. 
 
Kuzey Amerika şubesinin kurulmasından önce, Level-5’in oyunlarnının çoğu, ilgili tüm yerelleştirme ve pazarlamayı da yürüten Nintendo tarafından uluslararası olarak yayınlandı. Nintendo’nun Professor Layton ve Inazuma Eleven oyunlarına olan desteği, bu oyunları ve ardından Level-5’i uluslararası başarıya fırlattı.
 
İlk olarak 1998 yılında kurulan Level-5, bu yıl 25. yılını kutlayacak. Geçen hafta geliştirici, Inazuma Eleven serisinin uzun zamandır beklenen yeni oyunu Inazuma: Victory Roads of Heroes hakkında yeni ayrıntılar yayınladı. Inazuma: Victory Roads of Heroes hangi uluslararası platformlarda yayınlanıp yayınlanmayacağı şu anda bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün