Oyun

King Arthur: Knight’s Tale Yeni Jenerasyon Konsollara Geliyor: İşte Tarih

 
Sıra tabanlı strateji rol yapma oyunu King Arthur Knight’s Tale’in geliştiricisi NeocoreGames, oyunun 22 Şubat 2024 tarihinde PlayStation 5 ve Xbox Series için piyasaya sürüleceğini duyurdu. King Arthur Knight’s Tale ilk olarak 26 Ocak 2021’de Steam üzerinden PC için Erken Erişim sürüm olarak yayınlandı. Ardından 26 Nisan 2022’de tam sürüm olarak geldi.
 
Konsol sürümü çeşitli geliştirmeler içeriyor
 
king arthur knights tale yeni jenerasyon konsollara geliyor iste tarih 0 cEX5hNHQ 
 
Oyunun yeni nesil sürümleri birçok konsol geliştirmesini bünyesinde barındırıyor. Grafik seçenekleriyle beraber oyuncular 4K görsel sunan Kalite Modu veya kare hızına öncelik veren Performans Modu arasında seçim yapabiliyor. Ayrıca yerel çok oyunculu mod ile beraber Avalon’un savaş alanlarında arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyorsunuz.
 
Dokunsal geri bildirim desteğinin bulunduğu sürümde PlayStation 5 oyuncuları, DualSense kontrolcüsü ile beraber savaş alanındaki o çatışmayı daha iyi hissedebiliyor. Bunların dışında her iki konsolda da kupalar yer alıyor. Bunların takibini de yapabiliyorsunuz.
 
Konsol sürümleri için destekler, sezonluk içerikler, isteğe bağlı savaşlar ve daha fazlası oyunun çıkışıyla beraber gelmeye devam edecek.
 
Konsol fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün