Oyun

Hideo Kojima, Death Stranding Sineması için Yeni Bir Muahedeye Vardı

 
Kojima Productions, Death Stranding oyununu canlı aksiyon filmine uyarlamak adına Everything Everywhere All at Once gibi Akademi Ödüllü filmlerin arkasındaki stüdyo olan A24 ile iş birliği yaptığını duyurdu.
 
Yeni bir canlı aksiyon filmi şu anda geliştirilme aşamasında 
 
hideo kojima death stranding sinemasi icin yeni bir muahedeye vardi 0 
 
Uyarlanacak olan yeni film, yaşam ve ölüm arasındaki çizgilerin bulanıklaştığı ve çöküşün eşiğindeki bir dünyayı yansıtan Death Stranding evrenini bizlere sunmaya hazırlanıyor. Kojima Productions’ın kurucusu Hideo Kojima bir basın açıklamasında şunları aktarıyor: “A24, yaklaşık olarak 10 yıldır bu sektördeki yerini koruyor. Sektördeki diğer firmalara nazaran farklı işlerle beraber başarılı bir yolda ilerliyor. Sundukları yüksek kaliteli filmlerle beraber de bizlerle işbirliği yaptığından dolayı memnuniyet duyuyoruz.”
 

Death Stranding, temel olarak bir yerden başka bir yere ana karakterimizle beraber yük taşımacılığı yaptığımız açık bir dünyayı bizlere sunuyor. Yük taşırken elbette çeşitli zorluklarla karşılaşabiliyor, dağlara tırmanmak durumunda kalıyoruz ve tuhaf yaratıklarla burun buruna geliyoruz. Oyunda aynı zamanda hikaye odaklı bir yapı yer alıyor ve bununla beraber de ilgi çekici karakterlerle karşılaşabiliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün