Oyun

Helldivers 2 için Çıkış Fragmanı Yayınlandı

 
Sony Interactive Entertainment yayınlanacak ve Arrowhead Game Studios tarafından geliştirilen üçüncü şahıs nişancı aksiyon oyunu Helldivers 2 için çıkış fragmanı yayınlandı. PlayStation 5 ve PC için yayınlanacak olan bu yapımda 4 arkadaşınızla beraber güçlerinizi birleştirebiliyorsunuz.
 
Devam oyunu daha fazla aksiyon ile beraber geri dönüyor
 
helldivers 2 icin cikis fragmani yayinlandi 0 vVI1Ny9p 
 
Devam oyunu ile karşımıza çıkmaya hazırlanan yapım, arkadaşlarınızla beraber daha eğlenceli bir deneyimi bünyesinde barındırıyor. Gelecek temalı oyun içerisinde güvenliği tehdit eden uzaylı belasına karşı gelmeye çalışıyor ve aynı zamanda takım odaklı nişancı öğeleriyle karşılaşabiliyorsunuz.
 
Elinizdeki silahları ateşleyebileceğiniz ve düşmanlara karşı gelebileceğiniz yapımda, ortalığın kaosa çevrildiğini görebiliyor ve çok sayıda güçlü silahlarınızla beraber görevleri tamamlayabiliyorsunuz. Özelleştirilebilir teçhizatların olmadığı, kendi taktiğinizi ortaya koyabileceğiniz oyunda her göreve karşı kendi yaklaşımınızı benimseyebiliyorsunuz.
 
Beklenen oyunlar arasında yer alan Helldivers 2, 8 Şubat tarihinde PlayStation 5 ve Steam platformu üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
Çıkış fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün