Oyun

Fallout New Vegas için DLC Boyutunda Yeni Mod Yayınlandı: 800’den Fazla Diyalog Satırı

 
Mod geliştiricisi ‘NKFC’, kıyamet sonrası açık dünya hayatta kalma aksiyon rol yapma oyunu Fallout New Vegas için yeni bir mod yayınladı. Out of Bounds adlı DLC boyutundaki bu yeni mod Backrooms’a (çıkış yolumuzu bulmaya çalıştığımız koridor temelli) dayanıyor ve içerisinde yeni görevler, diyalog satırları ve daha fazlası yer alıyor.
 
Out of Bounds adlı mod birçok yeni içeriği beraberinde getiriyor
 
fallout new vegas icin dlc boyutunda yeni mod yayinlandi 800den fazla diyalog satiri 0 uCvgOSLf 
 
Mod geliştiricisinin belirttiğine göre Fallout New Vegas için yayınlanan Out of Bounds adlı modda keşfedilecek 6 yeni görev, 17 yeni silah ve 4 yeni yerleşim yeri bulunuyor. Oyuncular ayrıca 40’tan fazla yeni sesli karakterle ve 800’den fazla diyalog satırıyla karşılaşabiliyor. Ek olarak oyunda yeni düşman türleri de bulunuyor.
 
Mod içerisinde aşmamız gereken çeşitli koridorlar bulunuyor. Bu koridorlar arasında 4 farklı kısım yer alıyor. Level 0, Level 1, The Hub ve The Basement adlı bu kısımlarda düşmanları alt etmeye ve hayatta kalmaya çalışıyoruz.
 
Oyuna tekrardan dönmek isteyenler veya yeni içerikleri denemek isteyenler için ideal olan bu moda aşağıdan ulaşabilirsiniz:
 
– Fallout New Vegas Out of Bounds
 
Mod tanıtımı 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün