Oyun

Fallout 76 için 2024 Yılı Yol Haritası Açıklandı

 
Bethesda ekibi tarafından oyunculara sunulan çevrimiçi özelliklere sahip ve Fallout evreninde geçen Fallout 76 için 2024 yılının yol haritası açıklandı. Bu yol haritasına göre oyun, önümüzdeki yıl çeşitli ek paketlerle beraber yeni hikaye içerikleri alacak ve kendi deneyimine daha da derinleştirecek.
 
Oyun gelecek yıl daha fazla güncelleme ve içerikle beraber karşımızda olacak
 
fallout 76 icin 2024 yili yol haritasi aciklandi 0 N33P6vKl 
 
Geldiğimiz noktada oyun için bu yılın başlarında yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme ile beraber Fallout serisi için yepyeni bir konum olan Atlantic City eklendi. Aynı zamanda 2 yeni keşif göreviyle beraber de oyunculara farklı bir deneyim sunuldu.
 
Gelecek yıl ise bu güncellemelere ek olarak oyunun haritasının güneyi daha da genişletilecek ve buralara ormanlık bölgeler dahil olacak. Virginia bölgesinin kalbindeki bu keşfedilmemiş kısımlar için yeni görev dizileri, gruplar ve ödüller gelecek. Böylece oyuncular buralara akın ederek yeni ödüllerin ve içeriklerin sahibi olacak.
 
Geliştirici ekip ayrıca 2024 yılı boyunca çok daha fazla ödül sunan sezonluk etkinlikler düzenlemeyi planlıyor. Bu planlamalarla beraber de oyun içeriği canlı tutulmak isteniyor.
 
Atlantic City fragmanı 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün