Oyun

Epic Games 520 TL’lik Oyunu Fiyatsız Veriyor!

 
Epic Games platformunda kış indirimleri devam ederken bir yandan da yıl sonuna kadar her gün ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Geldiğimiz noktada bugünün ücretsiz oyunu belli oluyor ve oyunun platformdaki fiyatı ise 520 Türk Lirası ile beraber karşımıza çıkıyor. Oyunun adı ise The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition.
 
The Outer Worlds 
 
 
 
The Outer Worlds, Obsidian ve Private Division ekipleri ile beraber oyunculara sunulmuş ve gerçekten de ilgi çekici bir dünyayı bünyesinde barındıran bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Bu sürüm içerisinde oyunun tüm ek paketleri ve anonim bulunuyor. Dolayısıyla oyun deneyiminizi en iyi şekilde karşılayabilecek bir sürüm diyebiliriz.
 
– Epic Games sayfası
 

Aksiyon ve rol yapma deneyimi ile yeniden düzenlenmiş bir oyun tasarımını bizlere sunan The Outer Worlds, bizlere geniş kapsamlı bir deneyim sunuyor. Burada etkileşime geçebileceğimiz ilgi çekici karakterlerle tanışabiliyor, karakterimizi güçlendirebiliyor, elimize farklı silahlar alabiliyor ve olabildiğince farklı bölgelere giderek buraları keşfetmeye çalışıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün