Oyun

DreadOut 2 Switch Konsoluna Geliyor

 
Digital Happiness, üçüncü şahıs aksiyon macera hayatta kalma korku oyunu DreadOut 2’yi 18 Ocak 2024 tarihinde Nintendo eShop üzerinden Switch için yayınlayacağını duyurdu. DreadOut 2 ilk olarak 21 Şubat 2020’de Steam üzerinden PC için ardından 15 Temmuz 2022’de Xbox Series ve Xbox One için daha sonra 20 Temmuz 2022’de PlayStation 5 ve PlayStation 4 için piyasaya sürüldü.
 
Endonezya kültüründen ilham olan bir yapım 
 
dreadout 2 switch konsoluna geliyor 0 8zKAu1A6 
 
DreadOut 2, Endonezya kültüründen ilham alan yapısı ile beraber karşımıza çıkıyor ve doğaüstü güçlerin yer aldığı bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyoruz. Oyunda lise öğrencisi olan Linda Meillinda olarak yer alıyor ve bu karakterin elinde bir akıllı telefon bulunuyor. Akıllı telefonuyla beraber karanlık bölgeleri aydınlatıyor, flaşıyla yolunu açıyor ve fotoğraf çekerek doğaüstü güçleri açığa çıkarıyor.
Devam oyunu içerisinde elbette ilk oyundan esintiler yer alıyor. İkinci oyunda daha çok yakın dövüş savaşları ile beraber oyundaki yerimizi alıyor ve keşif unsurları da aynı zamanda burada bulunuyor. Korku türüne ilgi çekici bir bakış atan bu yapım şimdi ise Switch konsollarına gelmeye hazırlanıyor.
 
Konsol fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün