Oyun

Counter-Strike 1.6 Unreal Engine 5’te Nasıl Görünürdü? İşte Görüntü

 
YouTube’da ‘VISION adlı içerik üreticisi yeni bir video yayınladı. Bu video Unreal Engine 5’te Counter-Strike 1.6’nın yeniden düzenlenmesi yer alıyor. CS 1.6’yı bu doğrultuda UE5’te nasıl olabileceğini görebiliyoruz. Videoda yeniden oluşturulan haritaların yanı sıra temel oyun mekaniklerine de vurgu yapılıyor.
 
Görüntüler dikkat çekiyor
 
counter strike 16 unreal engine 5te nasil gorunurdu iste goruntu 0 3dQTbJjI 
 
Rekabet odaklı nişancı oyunlarında elbette bu denli görüntüleri elde etmek pek de oyuncuların istediği bir durum değil. Genel olarak bu tarz oyunlarda oyuncular daha iyi rekabet deneyimi elde etmek ve yüksek FPS almak için tüm ayarları düşüğe çekiyor. Ancak bu tarz değişiklikleri ve iyileştirmeleri bu tarz oyunlarda görmek oldukça dikkat çekici.
 
Yayınlanan UE5 karşılaştırma videosu gerçekten de ilgi çekici görünüyor. Yeniden yapım sürümünü andıran bu fan yapımı çalışmada temel oyunun orijinal sanat tarzı korunuyor ve orijinal dokular iyileştiriliyor.
 
Bu çalışma karşımıza konsept bir içerik olarak çıkıyor ve şu anda indirilip oynanacak durumda değil. İlginizi çektiyse aşağıdan videoya göz atabilirsiniz.
 
CS 1.6 UE5 videosu 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün