Oyun

Baldur’s Gate 3’ün Kayıt Yanlışlarına Süreksiz Tahlil Sunuldu

 
İzometrik aksiyon rol yapma oyunu Baldur’s Gate 3’ün Xbox Series X/S konsollarında kayıt hataları ortaya çıktı. Bu hata ile beraber oyuncular oyundan çıktıktan sonra ve oyuna geri döndükten sonra kayıtlı verilerin silindiğini gördü ve bu duruma geliştirici ekip geçici bir çözüm sundu.
 
Kayıt sorunlarına geçici bir çözüm bulunuyor 
 
baldurs gate 3un kayit yanlislarina sureksiz tahlil sunuldu 0 SefCzIed 
 
Twitter üzerinden yayınlanan bir gönderiye göre Larian ekibi, kayıtlı verilerinizin kaybolmasını önlemek için çapraz kayıt sistemini aktif hale getirmeniz gerektiğini vurguladı. Microsoft tarafından bu sorun ele alınırken diğer taraftan ise geliştirici ekip bu soruna geçici bir çözüm sundu. Bu sistemi aktif hale getirmek için elbette Xbox ile Larian hesabınızı bağlamanız gerekiyor.
 
Hesabınızı bağladıktan sonra çapraz kayıt sistemini devreye alabiliyor ve böylece son beş kaydınız güvence altına alınabiliyor. Oyundan çıktıktan sonra bile artık kayıtlı verilerinize herhangi bir şey olmuyor. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız da çapraz kayıt sistemi ile beraber son beş kayıtlı oyununuza geçiş yapabiliyorsunuz.
 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün