Oyun

Assault Suit Leynos 2 Saturn Tribute, 25 Nisan 2024’te Konsollar ve PC için Çıkıyor

 
City Connection, Assault Suit Leynos 2 Saturn Tribute’un 25 Nisan 2024’te Japonya’da PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Ek olarak PlayStation 5 sürümü yeni duyuruldu.
 
Japonya’da PlayStation 5 ve Switch versiyonları fiziksel standart ve “12. Özel Mecha Birim Paketi” sınırlı sürümleriyle sırasıyla satışa sunulacak. İkincisi, oyunun bir kopyasını, özel kutuyu, resmi hayran kitabı “ Assault Suit Leynos 2 Unveiled Report”u, B7 boyutunda poster tasarımlı etiketi, ters çevrilebilir ceketi ve orijinal film müziği CD’sini içermekte.
 
Oyun açıklaması ise şu şekilde:
 
Ağır silahlı robotların kontrolünü elinize alın ve savaş alanında savaşın.1997 yılında piyasaya sürülen, robotları dövüşecek şekilde özelleştirdiğiniz bu aksiyon oyunu geri döndü ve Saturn Tribute serisinin bir parçası olacak. Antropomorfik bir robot olan Assault Suit’e binin, silahlarını ve ekipmanlarını kişiselleştirin ve çeşitli savaş alanlarında savaşın. Bir görevi tamamlamak için ipuçlarına bakın. Daha uzun süre savaşmak için robotlarınızın dayanıklılığını da artırabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün