Oyun

Aksiyon Macera Oyunu AMEDAMA, 2024’ün Başına Ertelendi

 
Yayıncı ve geliştirici IzanagiGames ve geliştirici ACQUIRE, yandan kaydırmalı, aksiyon macera oyunu AMEDAMA’yı daha önce planlanan 2023 çıkış penceresinden 2024’ün başına erteledi. Oyun, Steam aracılığıyla PC için satışa sunulacak. Ek olarak şu anda bir demo mevcut.
 
AMEDAMA, ACQUIRE ve IzanagiGames’in sunduğu yepyeni bir yandan kaydırmalı, aksiyon macera oyunudur; karakter tasarımı (Fate /Grand Order , Touken Ranbu) ve Yuko Komiyama’dan (Monster Hunter serisi) müzikler içerir. AMEDAMA’nın tarihi Japon ortamı, çarpıcı bir piksel sanatı stiliyle hayata geçiriliyor.
 
Yushin ve kız kardeşi Yui, yerel şemsiye dükkanını işletiyorlar. Bir akşam dışarıda yağmur yağarken, bir grup adam içeri daldı ve Yui’nin gözleri önünde Yushin’i öldürdü. Ruhundan başka hiçbir şeyi kalmayan Yushin, kız kardeşini bulma ve onun ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği ortaya çıkarma arayışında, elinden gelen her türlü bedeni ele geçirerek diş ve tırnağına karşı savaşmak zorundadır.
 
Ruhunun kaybolmasına sadece yedi gün kala onu zamanında kurtarabilecek mi? Kendinizi Edo döneminin son yıllarında feodal Japonya’ya taşıyın ve çarpıcı yeni 2D görsellerle hayata geçirilen bir yağmur ve reenkarnasyon hikayesini deneyimleyin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün