Oyun

Age of Empires 4 Ek Paketi The Sultans Ascend Çıkış Yaptı

 
Relic Entertainment tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanan strateji taktik oyunu Age of Empires 4 için yeni bir ek paket yayınlandı. The Sultans Ascend adlı bu genişleme paketinde şehrini savunmak için büyük kuvvetlere liderlik etmeye başlıyorsun.
 
The Sultans Ascend paketinde farklı birimler yer alıyor 
 
age of empires 4 ek paketi the sultans ascend cikis yapti 0 sDUTwLIM 
 
Orta Doğu’da geçen yepyeni bir sefere çıkabileceğin paket içerisinde Japonlar ve Bizanslılarla yeni ordulara komuta ediyorsun. Yeni ve yeni tek oyunculu hikâyede Avrupa Haçlı Seferlerine karşı mücadelede Müslüman direnişçiler olarak oynuyorsun. Tanınmış Müslüman liderlerin hikâyelerini, Haçlılarla mücadelelerini ve yaptıkları savaşları takip ediyorsun.
 
Ek paket içerisinde 8 sefer görevi yer alıyor. Paket dahilinde Tapınak Şövalyeleri, Hospitalier Şövalyeleri ve Tötonların Kutsal Tarikatlarının yanı sıra eski düşman Moğollara karşı savaşıyorsun. Savaşlar hem karada hem de denizde oluyor. Ayrıca yeni kahramanları, yetenekleri ve oyun mekaniklerini kullanmanı sağlıyor.
 
Son olarak her bölümde Tuğtekin, Nûreddin, Şirkuh, Selahaddin, Kutuz, Baybars, Şecerüddür ve Barsbay gibi önde gelen Müslüman liderler yer alıyor. Türkçe dil destekli paket Steam’de 199,00 TL’den satışta.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün