Haberler

Respawn’dan Yeni Bir Medal of Honor Oyunu Geliyor, Ancak Yalnızca VR İçin

Respawn Entertainment'ın Oculus ile işbirliği halinde gizli bir VR projesi üzerinde çalıştığı biliniyordu ama bu oyunun ne olduğuna dair hiçbir sızıntı yaşanmadı. Açıkçası çoğu kişi gibi biz de bunun Titanfall'la ilgili bir proje olabileceğini düşünüyorduk ama görünüşe göre Respawn bir başka EA ismiyle karşımıza çıkıyor: Medal of Honor: Above and Beyond

Medal of Honor serisinin son oyunu 2012 yılındaki Medal of Honor: Warfighter'dı. Artık meydanı Call of Duty ve Battlefield ikilisine bırakan serinin yeni bir oyununu bekleyen oyuncular biraz hayal kırıklığına uğramış olabilir, ancak Respawn'ın yeni oyunu Medal of Honor: Above and Beyond en azından fragmandan görüldüğü kadarıyla oldukça iyi bir oyun olacak gibi. Bu oyunlar birlikte Medal of Honor bir kez daha II. Dünya Savaşı'na geri dönüyor.

Oyunun tanıtımıysa şöyle:

“Stratejik Hizmetler Ofisi'ne (OSS) bağlı olarak görev yapan bir Müttefik ajanı olarak Nazi savaş makinesine sızacak ve alt edeceksiniz. Avrupa'da çapındaki seferiniz sırasında Fransız Direnişiyle de işbirliği yapacak, Nazi operasyonları düşman cephesi ardından baltalamak için uğraşacaksınız.”

Medal of Honor: Above and Beyond'da tek kişilik hikayeye ek olarak çok oyunculu unsurlar da bulunacak. Fragmanda tek kişilik hikaye öne çıkarılmış ama çok oyunculu kısım da ileride açıklanacaklar arasında. Ayrıca oyunda bir de gerçek II. Dünya Savaşı gazileriyle birlikte oturup hikayelerini dinleyebileceğiniz bir galeri modu de yer alacak.

Oyun için verilen tarih 2020. İleride Oculus Rift dışındaki platformlara da uyarlanacak mı, bunu zamanı gelince görürüz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün