Haberler

Razer, Yeni Kablosuz Amiral Gemilerini Tanıttı

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, bugün yeni kablosuz çevre birimi üyeleri RazerBlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’nun çıkışını duyurarak son teknoloji oyun performansı ile hareket özgürlüğünü bir araya getiren bir amiral gemisi filosu yarattığını açıkladı. Razer HyperSpeed Kablosuz Teknolojisi sayesinde oyuncularartık kablo engeli olmadan en sevdikleri oyunların keyfini istikrarlı ve hızlı bağlantıyla çıkarabilecekler.

Razer’ın HyperSpeed Wireless teknolojisi, iletim hızlarını ve kararlılığı artırmak için optimize edilmiş veri protokolleri ve Uyarlanabilir Frekans Teknolojisi’ni (Adaptive Frequency Technology)kullanarak 195 μs’lik en düşük kablosuz gecikme süresini, diğer kablosuz teknolojilerden %25 daha hızlı sunar. Dünyanın dört bir yanındaki espor oyuncuları tarafından test edilen ve güvenilen Razer HyperSpeed özellikli fareler sonrası Razer HyperSpeed teknolojisi şimdi de Razer’ın amiral gemisi espor kulaklığına ve en popüler oyun klavyesine de geliyor.

Razer BlackShark V2 Pro, yakın zamanda piyasaya sürülen Razer BlackShark V2’de bulunan ses ve mikrofon teknolojisindeki oyunun kurallarını değiştiren gelişmeleri alarak bunları yeni bir mikrofonmuhafazası ve ek hoparlör bölmesiyle geliştiriyor. Razer HyperSpeed Wireless teknolojisi ile güçlendirilen kulaklık, 24 saate kadar pil ömrü ve 12 metre kablosuz menzil ile düşük gecikmeli kablosuz oyunlar için kayıpsız, sürükleyici ses sunuyor.

DeathAdder’ın benzersiz ergonomik şeklini koruyan farelerin kralı Razer DeathAdder V2 Pro ile sonunda beklenen Razer HyperSpeed Wireless teknolojisine de kavuştu. Razer DeathAdder V2 Pro; 120 saate kadar pil ömürlü Bluetooth, ultra düşük gecikme için 70 saate kadar ömürlü Razer HyperSpeed Wireless veya kullanıcıların şarj sırasında oyun oynamaya devam edebilmeleri için Razer™ Speedflex kablo olmak ile toplamda 3 bağlantı modu sunarken sadece 88 gramlık orta ağırlıklı tasarıma sahip.

Razer BlackWidow V3 Pro, dünyaca ünlü BlackWidow ailesinin en yeni üyesi ve Razer’ın ilk kablosuz oyun klavyesi. Şimdi Razer HyperSpeed Kablosuz Teknolojisi ile silahlandırılmış Razer BlackWidowV3 Pro; 200 saate kadar pil ömrü, geliştirilmiş Razer Mekanik Anahtarları ve Doubleshot ABS tuş başlıkları ile BlackWidow ailesinin mirasını kablosuz bir oyun kurulumuna getiriyor.

Ürünlerin satış fiyatları ise şu şekilde:

Razer BlackShark V2 Pro – 179.99 $/ 199.99€

Razer DeathAdder V2 Pro – 129.99 $/ 149.99€

Razer BlackWidow V3 Pro – 229.99 $/ 249.99€

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün