Haberler

Helldivers 2’ye İstikrar Güncellemesi Geldi!

Helldivers 2, merakla beklenen “dengeleme” güncellemesini aldı. Uzun süredir oyunun bazı silahları ve ekipmanları dengelemesi gerektiğini herkes söylüyordu. Fakat gelen güncelleme, silahları güçlendirmek yerine güçlü olan ekipmanları ciddi şekilde nerf’lemiş gibi görünüyor.

İlk olarak nerf’lenen silah ve ekipmanlardan başlayalım. Tabii ki bunların başında solo rehberinde de değindiğim üçlü geliyor: SG-225 Breaker, Railgun ve Shield Generator Pack.

Nerf ile birlikte Breaker’ın sekme seviyesi ciddi oranda artırılmış ve artık 13 mermi taşıyabiliyor. Railgun ise, kendisini özel kılan zırh delme yeteneğini kaybetmiş durumda. Yani attığınız mermiler düşmanlarınızın kalın zırhlarından sekme şansına sahip. Bu da efektifliğini yüzde 80 oranında düşürmüş. Shield Generator Pack ise kırıldığında artık çok daha uzun sürede tekrar aktif hale geliyor.

  • Helldivers 2’nin Satışları Yükselmeye Devam Ediyor

Bunlarla birlikte Flamethrower’ın hasar oranı yüzde 50 oranında artırılmış. Yine de oyuncuların şimdiden isyanda olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Çünkü herkes bu silahların yanına, yeni buff’lar ile yeni silahların gelmesini bekliyordu. Maalesef artık savaşta bir adım geridesiniz.

Güncelleme ile gelen bir diğer yenilik ise gezegenlerde yaşanan aktif doğa olayları. Zaman zaman deprem, zaman zaman meteor yağmuru ve alev hortumu gibi doğal afetler artık başınızın belası olabilecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün