Mobil

vivo, fotoğraf çekimlerinde flaş evresini kapatıyor!

vivo, taşınabilir ve dijital ömrü yaratıcı bir halde dönüştürmeye devam ediyor. Fotoğraf ve görüntü çekmeyi seven kullanıcıların beğendiği heyecanverici bir teknolojik yenilikle karşımızda. O da alışageldiğimiz flaş yerine vivo modellerine özel Star Işığı.

vivo, fotoğraf çekimlerinde flaş yerine Star Işığı’nı kullanıyor!

Geleneksel flaş kullanımının doğal olmayan pozlar ve istenmeyen tesirler yarattığı bilinen bir gerçek. Bununla birlikte, vivo #BayBayFlaş diyerek, flaşı akıllı telefonlarından çıkartıyor. Bunun yerine, Star Işığı Portresi özelliği ile flaşın olumsuz tesirlerini ortadan kaldıracak bir teknoloji sunuyor.

vivo fotograf cekimlerinde flas evresini kapatiyor 0 jM5vWAYp

Yedi yıllık titiz çalışmanın eseri olan bu teknoloji, bilhassa portre çekimlerinde daha doğal ve canlı ayrıntıları yakalamanıza imkan tanıyor ve vivo da stüdyo portre fotoğrafçılığında Star Işığı’nı (Aura Light) akıllı telefonlarına entegre ediyor. Bu, portre çekimlerinde stüdyo kalitesine yakın bir tecrübe sunuyor.

Stüdyo fotoğrafçılığı, ışığın denetiminin ön planda olduğu bir alan. Aydınlatma ve ışık kullanımı da istenilen tesirin elde edilmesinde kritik bir rol oynuyor. vivo, Star Işığı Portresi ile stüdyo seviyesindeki aydınlatma ve gölge efektlerini akıllı telefonlara taşıyarak, kullanıcılara taşınabilir bir fotoğraf stüdyosu sunuyor. Münasebetiyle yeni vivo V30 ile, portre fotoğraflarınız her vakit stüdyo kalitesinde olacak. Artık, en yeterli portreleri çekmek için bir stüdyoya gitmenize gerek yok.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün